Moddaonline.com aldığınız her ürünün üzerinde, denemenize engel olmayacak şekilde mühürlenmiş özel bir şerit bulunmaktadır. İadenizi veya değişiminizi ürünün üzerindeki bu şeridi koparmadan veya tahrip etmeden gönderiniz. Moddaonline.com aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, orijinal kutusuyla, faturanın ön yüzündeki formu doldurarak,  kolayca iade edebilir, değişime gönderebilirsiniz. Ürününüz bize ulaştıktan sonra en geç iki gün içinde ilgili birimler tarafından incelenip, işleme alınır. Değişim ürünleriniz en geç ertesi iş günü kargoya verilir. Onaylanan ürünlerin iadesi kredi kartıyla yapılan alışverişlerinki 3 iş günü içinde, kapıda ödeme ve havale/eft yoluyla yapılan alışverişlerin iadesi her hafta Perşembe günü saat 17.30'a kadar Moddaonline.com tarafından yapılır. Bundan sonraki süreç bankanızla alakalıdır. Taksitli siparişlere ait iadeler, bankanız tarafından kredi kartınıza yine taksitli olarak yansıtılır. Yapılan iade ödemelerinde, müşterilerin kapıda ödeme bedeli ve kargo ücreti için yaptığı ödemeler düşülerek, yani sadece ürün bedeli üzerinden iade işlemi tamamlanır.

İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirdik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez. Size karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

İade ve değişim adresi: Hasanefendi Mahallesi Batıgazi Bulvarı No:11 Efeler AYDIN

Türkiye İade ve Değişim Koşulları:

Yurtiçi iadelerin tamamı ücretsizdir, Yurtiçi Kargo 284600079 kodunu yazarak karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmalarıyla gönderilen iadelerin kargo ücreti göndericiye (size) aittir. Kapıda ödeme ile verilen sipariş iadelerinde, kargo firmalarının aldığı ''kapıda ödeme komisyon bedeli (5 TL)'' iade edilmez. 

Her sipariş için iki(2) değişim hakkınız olduğunu unutmayınız. İkinci değişim sonrasında lütfen iade ve değişim talep etmeyiniz. 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, ürün faturasının arkasındaki bölümü doldurup ürünü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır. Hatalı olan ürünün yenisi  stoklarda var ise aynı gün ücretsiz olarak kargo edilir, yok ise para iadesi yapılır. Sipariş edilen ürün hatası, müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 Sayılı "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun" gereği uygulamalar esastır. Her türlü sorunuz için müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz.