BLOK S
orta dörtlü
Anasayfa Yazı Alanı
 
 
Moddaonline.com' Hoşgeldiniz
 

Moddaonline.com’ un arkasında geçmişi elli beş yılı aşan bir aile şirketi tecrübesi yatıyor. Moddaonline.com ailesinin nesiller boyunca tekstili bir iş alanı olarak yaşamın merkezine koymuş olmasının köklü mirası ile 1965 yılında manifatura sektöründe işe başlayan firma 1981 yılında hazır giyim sektörüne adım atmıştır.

2006 yılında 2400 metrekarelik mağazasını hizmete sunarak birçok markayı ve tarzı bir arada sunan mağazacılık sistemini hayata geçirmiştir.

Şuanda bünyesinde yüzden fazla markayı bulunduran şirket bölgesinde güvenilir alışverişin simgesi durumundadır. Mağazasında, tüm lifestyle kategorilerinde müşterilerine doğru sezon, marka birliktelikleri, görsel sunum, servis ve mükemmel alışveriş düzeni ile yüksek kaliteli binlerce ürün sunarak müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşamaları için hizmet veriyor.

Yenilikçi kimliğiyle yapılanan şirket bir adım daha atarak internet satışında moddaonline.com ‘u kurarak, modayı güvenli ve hızlı bir şekilde yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla tüketiciyle buluşturmayı hedeflemektedir.

Duyurular